Mūsu algu aprēķināšanas pakalpojumi ir izstrādāti, lai palīdzētu uzņēmumiem racionalizēt algu aprēķināšanas procesus un nodrošināt atbilstību algas nodokļu noteikumiem. Mūsu ekspertu komanda piedāvā visaptverošus risinājumus, lai palīdzētu uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt algu aprēķinu.

Payroll Calculation
Darbinieku darba algu aprēķins

Funkcijas:

  • Visaptveroši algu aprēķināšanas pakalpojumi
  • Ekspertu ieteikumi, lai nodrošinātu atbilstību algas nodokļu prasībām
  • Darbinieku pabalstu, tostarp veselības apdrošināšanas un pensiju plānu, pārvaldība
  • Efektīva darbinieku darba laika un darba laika uzskaites pārvaldība
  • Individualizēti risinājumi, kas pielāgoti jūsu īpašajām vajadzībām un mērķiem.
  • Pastāvīgs atbalsts, lai nodrošinātu algu uzskaites precizitāti un atbilstību.

Algu aprēķini

Payroll Processing
Algu aprēķini​

Mūsu algu aprēķinu pakalpojums ir izstrādāts, lai palīdzētu uzņēmumiem efektīvi un precīzi pārvaldīt algu sarakstu. Mēs apstrādājam visus algu apstrādes aspektus, tostarp aprēķinām algas, atskaitījumus un nodokļus, kā arī pārvaldām tiešos maksājumus un sagatavojam gada beigu dokumentus.

Lasīt vairāk

Darba algas nodokļu aprēķins

Mūsu algas nodokļu atbilstības pakalpojums palīdz uzņēmumiem ievērot algas nodokļu noteikumus, tostarp precīzi un savlaicīgi iesniegt nodokļu deklarācijas. Mēs sniedzam ekspertu konsultācijas, lai nodrošinātu, ka uzņēmumi ievēro vietējo nodokļu likumu prasības.

Lasīt vairāk

Payroll Tax Compliance
Darba algas nodokļu aprēķins

Piemaksu administrēšana

Benefits Administration
Piemaksu administrēšana

Mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojums palīdz uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt darbinieku pabalstus, tostarp veselības apdrošināšanu, pensiju plānus un citus pabalstus. Mēs nodrošinām visus pabalstu administrēšanas aspektus, tostarp reģistrāciju, plānu administrēšanu un atbilstību.

Lasīt vairāk

Darba laika un apmeklējuma uzskaite

Mūsu darba laika un apmeklējuma uzskaites pakalpojums palīdz uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt darbinieku darba laiku un darba apmeklējumu, tostarp sekot līdzi nostrādātajām stundām, pārvaldīt brīvdienu pieprasījumus un nodrošināt atbilstību darba tiesību aktiem.

Lasīt vairāk

Time and Attendance Management
Darba laika un apmeklējuma uzskaite
Pēdējo gadu izmantojam šī uzņēmuma piedāvātos algu aprēķināšanas pakalpojumus, un esam bijuši ļoti pārsteigti par viņu kompetences līmeni un profesionalitāti. Viņu sniegtie visaptverošie algu aprēķināšanas un nodokļu atbilstības pakalpojumi ir palīdzējuši mums efektīvi un precīzi pārvaldīt algu sarakstu.
Incognito klients
Izpilddirektors

Biežāk uzdotie jautājumi

Atalgojuma aprēķināšanas procesa ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu organizācijas lieluma un sarežģītības. Tomēr parasti mēs cenšamies procesu pabeigt 1-2 nedēļu laikā.

Mūsu algu aprēķināšanas pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no jūsu organizācijas īpašajām prasībām. Sazinieties ar mums jau šodien, lai pieprasītu individuālu piedāvājumu.

Jā, mēs sniedzam pastāvīgu atbalstu, lai palīdzētu uzņēmumiem nodrošināt algu aprēķinu precizitāti un atbilstību.

Ja vēlaties racionalizēt algu aprēķināšanas procesus un nodrošināt atbilstību algas nodokļu noteikumiem, mūsu algu aprēķināšanas pakalpojumi var palīdzēt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai pieprasītu pielāgotu piedāvājumu, pamatojoties uz jūsu konkrētajām prasībām.