Mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojumi ir izstrādāti, lai palīdzētu uzņēmumiem vienkāršot darbinieku piemaksu administrēšanu un nodrošināt atbilstību vietējiem likumiem un noteikumiem. Mūsu ekspertu komanda piedāvā visaptverošus risinājumus, lai pārvaldītu visus piemaksu administrēšanas aspektus, atbrīvojot jūsu laiku un resursus, lai koncentrētos uz jūsu pamatdarbību.

Darbinieku piemaksu reģistrācija un pārvaldība

Mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojums ietver darbinieku piemaksu reģistrāciju un pārvaldību, nodrošinot, ka jūsu darbiniekiem ir pieejami viņiem nepieciešamie pabalsti. Mēs nodrošinām visus piemaksu reģistrēšanas aspektus, sākot no plāna izvēles līdz reģistrācijas apstrādei.

Benefits Administration
Benefits Administration

Prasījumu apstrāde

Mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojums ietver pieprasījumu apstrādi, nodrošinot, ka jūsu darbinieki saņem savlaicīgu un precīzu atlīdzību par attaisnotajiem izdevumiem. Mēs cieši sadarbojamies ar apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu efektīvu un precīzu pieprasījumu apstrādi.

Atbilstība vietējiem likumiem un noteikumiem

Mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojums nodrošina atbilstību vietējiem likumiem un noteikumiem saistībā ar darbinieku pabalstiem, tostarp obligātajiem pabalstiem un darbinieku iemaksām. Mēs cieši sadarbojamies ar uzņēmumiem, lai izprastu to konkrētos pienākumus un piedāvātu pielāgotus risinājumus atbilstības nodrošināšanai.

Funkcijas:

  • Darbinieku piemaksu reģistrācija un pārvaldība
  • Prasījumu apstrāde
  • Atbilstība vietējiem likumiem un noteikumiem
  • Individualizēti risinājumi, kas pielāgoti jūsu konkrētajām vajadzībām un mērķiem
  • Pastāvīgs atbalsts, lai nodrošinātu piemaksu precizitāti un atbilstību
Mēs jau vairākus gadus izmantojam šī uzņēmuma piedāvātos piemaksu administrēšanas pakalpojumus, un mēs nevaram būt apmierināti ar rezultātiem. Viņu ekspertu komanda ir palīdzējusi mums vienkāršot piemaksu administrēšanu mūsu darbiniekiem, nodrošinot viņiem piekļuvi nepieciešamajiem pabalstiem.
Incognito klients
Izpilddirektors

Biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no jūsu organizācijas konkrētajām prasībām. Sazinieties ar mums jau šodien, lai pieprasītu pielāgotu piedāvājumu.

Mēs cieši sadarbojamies ar uzņēmumiem, lai izprastu to konkrētos pienākumus un piedāvātu pielāgotus risinājumus, lai nodrošinātu atbilstību vietējiem likumiem un noteikumiem saistībā ar darbinieku pabalstiem.

Jā, mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojums nodrošina visu veidu darbinieku piemaksus, tostarp veselības apdrošināšanu, pensiju plānus un citus brīvprātīgos piemaksus.

Ja vēlaties vienkāršot piemaksu administrēšanu saviem darbiniekiem un nodrošināt atbilstību vietējiem likumiem un noteikumiem, mūsu piemaksu administrēšanas pakalpojumi var palīdzēt. Sazinieties ar mums šodien, lai pieprasītu cenu.