Mūsu riska novērtēšanas un pārvaldības pakalpojumi ir neatņemama mūsu finanšu un darbības revīziju piedāvājuma sastāvdaļa. Mūsu ekspertu komanda nodrošina visaptverošu analīzi un stratēģijas, lai palīdzētu uzņēmumiem identificēt un mazināt iespējamos riskus.

Mūsu riska novērtēšanas un pārvaldības pakalpojumi ir izstrādāti, lai palīdzētu uzņēmumiem aizsargāt sevi, identificējot iespējamos riskus un izstrādājot efektīvas stratēģijas to mazināšanai. Mēs sākam ar visaptverošu riska novērtējumu, kas ietver jūsu uzņēmuma darbības, politikas un procedūru analīzi.

Risk Assessment and Management
Risk Assessment and Management

Pamatojoties uz mūsu secinājumiem, mēs izstrādājam individuālu riska pārvaldības plānu, kas pielāgots jūsu unikālajām vajadzībām un mērķiem. Mūsu ekspertu komanda cieši sadarbosies ar jums visa procesa laikā, lai nodrošinātu, ka tiek iesaistītas visas ieinteresētās puses un ka riska pārvaldības plāns ir saskaņots ar jūsu uzņēmējdarbības mērķiem

Mūsu riska novērtēšanas un pārvaldības pakalpojums ietver:

Visaptverošu riska novērtējumu: Mēs veicam rūpīgu jūsu uzņēmuma darbības, politikas un procedūru analīzi, lai identificētu iespējamos riskus.

Pielāgotu riska pārvaldības plānu: Pamatojoties uz mūsu secinājumiem, mēs izstrādājam pielāgotu riska pārvaldības plānu, kas ir pielāgots jūsu konkrētajām vajadzībām un mērķiem.

Ieinteresēto pušu iesaistīšanu: Mēs cieši sadarbojamies ar visām ieinteresētajām pusēm, lai nodrošinātu, ka riska pārvaldības plāns ir saskaņots ar jūsu uzņēmējdarbības mērķiem.

Īstenošanas atbalstu: Mēs sniedzam pastāvīgu atbalstu, lai palīdzētu jums īstenot riska pārvaldības plānu un uzlabot jūsu iekšējā audita procesus.

Visaptverošu ziņošanu: Mūsu komanda sniedz detalizētus ziņojumus, kuros izklāstīti mūsu konstatējumi, ieteikumi un turpmākie pasākumi.

Mēs esam izmantojuši šī uzņēmuma piedāvātos riska novērtēšanas un pārvaldības pakalpojumus pēdējos divus gadus, un esam bijuši ļoti apmierināti ar komandas sniegto kompetences līmeni un profesionalitāti. Viņu veiktais visaptverošais riska novērtējums un pielāgotais riska pārvaldības plāns ir palīdzējis mums noteikt potenciālos riskus un izstrādāt efektīvas stratēģijas to mazināšanai.
Incognito klients
Izpilddirektors

Biežāk uzdotie jautājumi

Riska novērtēšanas un pārvaldības procesa ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu organizācijas lieluma un sarežģītības. Tomēr parasti mēs cenšamies procesu pabeigt 4-6 nedēļu laikā.

Mūsu riska novērtēšanas un pārvaldības pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no jūsu organizācijas īpašajām prasībām. Sazinieties ar mums jau šodien, lai pieprasītu pielāgotu cenu piedāvājumu.

Mūsu riska novērtēšanas un pārvaldības ekspertu komandā ir sertificēti iekšējie auditori ar ilggadēju pieredzi šajā jomā. Viņiem ir dziļa izpratne par iekšējā audita paraugpraksi, un viņi ir apņēmušies palīdzēt uzņēmumiem identificēt un mazināt iespējamos riskus.

Ja vēlaties spēcināt savu uzņēmumu un mazināt iespējamos riskus, mūsu riska novērtēšanas un pārvaldības pakalpojumi var palīdzēt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai pieprasītu pielāgotu piedāvājumu, kas balstīts uz jūsu īpašajām prasībām.