Dokumentu organizēšana un glabāšana ir kritiski svarīgi dokumentu pārvaldības komponenti, jo tie nosaka, cik viegli ir atrast un iegūt svarīgu informāciju. Tomēr dokumentu organizācijas un glabāšanas pārvaldība var būt sarežģīts uzdevums, jo īpaši, ja strādājat ar lielu dokumentu apjomu. Tāpēc mēs piedāvājam mūsu dokumentu organizēšanas un glabāšanas pakalpojumu, kas paredzēts, lai racionalizētu dokumentu glabāšanu un organizēšanu un uzlabotu efektivitāti, precizitāti un drošību. Mūsu pakalpojums ietver trīs galvenās jomas: Automatizēta dokumentu klasifikācija, indeksēšana un marķēšana.

Document Organization and Storage
Dokumentu organizācija un glabāšana

Automatizēta dokumentu klasifikācija

Mūsu automatizētās dokumentu klasifikācijas pakalpojumā tiek izmantoti mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās algoritmi, lai automātiski klasificētu jūsu dokumentus, pamatojoties uz to saturu un metadatiem. Tas ļauj jums loģiski un konsekventi sakārtot dokumentus bez manuālas iejaukšanās. Mūsu sistēma var apstrādāt dažādus dokumentu veidus, piemēram, līgumus, rēķinus un saraksti, un nodrošina pielāgojamus klasifikācijas noteikumus, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām.

Indeksēšana

Mūsu indeksēšanas pakalpojums ļauj jums izveidot meklēšanas indeksus jūsu dokumentiem, pamatojoties uz atbilstošiem atslēgvārdiem un frāzēm. Tas ļauj ātri atrast un iegūt dokumentus, pamatojoties uz to saturu vai metadatiem. Mūsu sistēma var veidot indeksus automātiski vai manuāli, izmantojot pielāgojamus indeksēšanas biežuma, apjoma un dziļuma iestatījumus. Mēs piedāvājam arī tādas funkcijas kā izplūduša saskaņošana, sinonīmi un pieturas vārdi, lai nodrošinātu precīzu un visaptverošu indeksēšanu.

Marķēšana

Mūsu tagošanas pakalpojums ļauj jums pievienot dokumentiem aprakstošus tagus, pamatojoties uz to saturu vai metadatiem. Tas ļauj jums elastīgi un jēgpilni kategorizēt dokumentus, kā arī atrast un iegūt dokumentus, izmantojot vairākus kritērijus. Mūsu sistēma var ieteikt tagus, pamatojoties uz mašīnmācīšanās algoritmiem vai lietotāja definētiem noteikumiem, un ļauj piemērot tagus manuāli vai automātiski. Mēs piedāvājam arī tādas funkcijas kā tagu pārvaldība, tagu filtrēšana un tagu mantošana, lai vienkāršotu tagu lietošanu un uzlabotu konsekvenci.

Mani patiešām pārsteidza tas, cik viegli bija sakārtot un uzglabāt dokumentus, izmantojot dokumentu organizēšanas un glabāšanas pakalpojumu. Sistēma ir intuitīva un lietotājam draudzīga, un tā man ir ietaupījusi daudz laika un pūļu.
Incognito klients
FINANŠU DIREKTORS

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, jūs varat pielāgot klasifikācijas noteikumus atbilstoši savām vajadzībām.

Mēs ļoti nopietni izturamies pret datu drošību un izmantojam progresīvas šifrēšanas, piekļuves kontroles un dublēšanas tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimālu drošību un pieejamību. Mēs arī ievērojam nozares standartus un noteikumus, piemēram, GDPR un HIPAA.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams sakārtot dokumentus, pamatojoties uz saturu vai metadatiem, izveidot meklējamus indeksus vai pievienot aprakstošas birkas, mums ir rīki un zināšanas, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu individuālu piedāvājumu.