Dokumentu uzglabāšana un koplietošana ir ļoti svarīgas funkcijas jebkurā organizācijā, jo tās ļauj ātri un viegli piekļūt svarīgai informācijai un izplatīt to. Tomēr dokumentu uzglabāšanas un kopīgošanas pārvaldība var būt sarežģīts un laikietilpīgs uzdevums, jo īpaši, ja jums ir liels dokumentu un lietotāju skaits. Tāpēc mēs piedāvājam mūsu dokumentu uzglabāšanas un kopīgošanas pakalpojumu, kas izstrādāts, lai vienkāršotu dokumentu atgūšanu un kopīgošanu un uzlabotu efektivitāti, precizitāti un drošību. Mūsu pakalpojums ietver trīs galvenās jomas: meklēšanas iespējas, piekļuves kontrole un revīzijas izsekojamība.

Document Retrieval and Sharing
Document Retrieval and Sharing

Meklēšanas iespējas

Mūsu pakalpojums “Meklēšanas iespējas” ļauj ātri un viegli atrast un atgūt dokumentus, izmantojot uzlabotus meklēšanas algoritmus un pielāgojamus filtrus. Mūsu sistēma var apstrādāt dažādus dokumentu veidus, piemēram, līgumus, rēķinus un saraksti, un nodrošina tādas funkcijas kā pilnteksta meklēšana, izplūduša saskaņošana un sinonīmi. Varat arī saglabāt meklēšanas rezultātus un iestatīt brīdinājumus, lai nodrošinātu, ka nepalaidīsiet garām nevienu svarīgu dokumentu.

Piekļuves kontrole

Mūsu piekļuves kontroles pakalpojums ļauj jums pārvaldīt un kontrolēt piekļuvi dokumentiem un to izmantošanu, pamatojoties uz lietotāju lomām, grupām vai personām. Varat iestatīt skatīšanas, rediģēšanas, kopīgošanas un drukāšanas atļaujas, lai nodrošinātu, ka jūsu dokumenti ir aizsargāti un atbilst prasībām. Varat arī iestatīt derīguma termiņus un lietošanas noteikumus, lai nodrošinātu, ka dokumenti tiek izmantoti atbildīgi un droši.

Audita izsekojamība

Mūsu pakalpojums “Audita izsekojamība” ļauj jums izsekot un uzraudzīt visu dokumentu piekļuvi un izmantošanu, lai nodrošinātu atbilstību un atbildību. Mūsu sistēma var reģistrēt dažādus notikumus, piemēram, dokumentu izveidi, grozīšanu, dzēšanu un kopīgošanu, un nodrošināt detalizētus audita žurnālus par katru notikumu. Varat arī iestatīt brīdinājumus un paziņojumus, lai jūs informētu par jebkuru neatļautu vai aizdomīgu darbību. Mūsu audita liecības ir saderīgas ar dažādiem atbilstības standartiem, piemēram, HIPAA un GDPR.

Dokumentu uzglabāšanas un kopīgošanas pakalpojumu izmantoju jau dažus mēnešus, un esmu patiesi pārsteigts par to, cik viegli ir piekļūt dokumentiem un kopīgot tos. Sistēma ir intuitīva un lietotājam draudzīga, un tā man ir ietaupījusi daudz laika un pūļu. Arī atbalsta komanda ir ļoti atsaucīga un izpalīdzīga, un viņi vienmēr dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka esmu apmierināts ar pakalpojumu.
Incognito klients
FINANŠU DIREKTORS

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs izmantojam progresīvas šifrēšanas, piekļuves kontroles un dublēšanas tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimālu drošību un pieejamību. Mēs arī ievērojam nozares standartus un noteikumus, piemēram, HIPAA un GDPR, un nodrošinām tādas funkcijas kā audita pēdas un lietošanas politikas, lai nodrošinātu atbilstību un atbildību.


Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams ātri un viegli atrast dokumentus, pārvaldīt un kontrolēt piekļuvi dokumentiem un to izmantošanu vai izsekot un uzraudzīt dokumentu izmantošanu, mums ir rīki un zināšanas, kas palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķus. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu individuālu piedāvājumu.