Fizisko dokumentu pārvaldība ir ļoti svarīga funkcija jebkurā organizācijā, jo tā ļauj droši un efektīvi pārvaldīt papīra dokumentus. Tomēr fizisko dokumentu pārvaldība var būt sarežģīts un laikietilpīgs uzdevums, jo īpaši, ja jums ir liels dokumentu skaits un ierobežota glabāšanas vieta. Tāpēc mēs piedāvājam mūsu Fizisko dokumentu pārvaldības pakalpojumu, kas izstrādāts, lai vienkāršotu fizisko dokumentu pārvaldību un uzlabotu efektivitāti, precizitāti un drošību.

Physical Document Management
Fizisko dokumentu pārvaldība

Dokumentu glabāšana

Mūsu dokumentu glabāšanas pakalpojums ļauj jums droši un efektīvi uzglabāt fiziskos dokumentus, izmantojot mūsu drošās glabātavas. Mūsu telpas ir aprīkotas ar dažādiem drošības elementiem, piemēram, piekļuves kontroli, videonovērošanu un ugunsdrošības sistēmām, lai nodrošinātu maksimālu jūsu dokumentu aizsardzību. Mēs varam sniegt arī papildu pakalpojumus, piemēram, dokumentu indeksēšanu, kataloģizēšanu un marķēšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu dokumenti ir sakārtoti un meklējami.

Jau vairākus gadus izmantoju Fizisko dokumentu pārvaldības pakalpojumu, un esmu patiesi pārsteigts par to, cik viegli ir pārvaldīt savus fiziskos dokumentus. Telpas ir tīras, drošas un labi organizētas, un darbinieki ir draudzīgi un izpalīdzīgi.
Incognito klients
Uzņēmuma īpašnieks

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs izmantojam dažādus drošības elementus, piemēram, piekļuves kontroli, videonovērošanu un ugunsdrošības sistēmas, lai nodrošinātu maksimālu jūsu fizisko dokumentu aizsardzību. Mēs arī ievērojam nozares standartus un noteikumus, piemēram, HIPAA un GDPR, un nodrošinām tādas funkcijas kā izsekošana, audits un ziņošana, lai nodrošinātu atbilstību un pārskatatbildību.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams droši un efektīvi uzglabāt fiziskos dokumentus un iznīcināt fiziskos dokumentus vai pielāgot uzglabāšanas un atgūšanas iespējas atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām, mums ir rīki un zināšanas, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu individuālu piedāvājumu.