Dokumentu glabāšana un iznīcināšana ir ļoti svarīga funkcija jebkurā organizācijā, jo tā ļauj jums pārvaldīt dokumentus atbilstoši prasībām un efektīvi. Tomēr Lietvedības pārvaldība var būt sarežģīts un laikietilpīgs uzdevums, jo īpaši, ja jums ir liels Lietvedības skaits un ierobežoti resursi. Tāpēc mēs piedāvājam savu dokumentu glabāšanas un iznīcināšanas pakalpojumu, kas izstrādāts, lai vienkāršotu dokumentu pārvaldību un uzlabotu atbilstību, efektivitāti un drošību. Mūsu pakalpojums ietver trīs galvenās jomas: Lietvedības klasifikācija un saglabāšanas plānošana, Lietvedības iznīcināšana un utilizācija, kā arī juridiskā atbilstība.

Records Retention and Destruction
Records Retention and Destruction

Lietvedības klasifikācija un glabāšanas plānošana

Record Classification and Retention Scheduling
Lietvedības klasifikācija un glabāšanas plānošana

Mūsu Lietvedības klasifikācijas un glabāšanas plānošanas pakalpojumi ir izstrādāti, lai palīdzētu jums noteikt, kuri ieraksti un cik ilgi ir jāglabā. Mēs sadarbojamies ar jums, lai izstrādātu pielāgotu saglabāšanas grafiku, kas atbilst jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām un mērķiem.

Lasīt vairāk

Lietvedības iznīcināšana un utilizācija

Mūsu Lietvedības iznīcināšanas un iznīcināšanas pakalpojumi ir izstrādāti, lai palīdzētu jums pārvaldīt Lietvedības iznīcināšanu un iznīcināšanu saskaņā ar normatīvajām prasībām. Mēs sadarbojamies ar jums, lai izstrādātu pielāgotu plānu jūsu dokumentu iznīcināšanai un iznīcināšanai.

Lasīt vairāk

Record Destruction and Disposition
Lietvedības iznīcināšana un utilizācija

Juridiskā atbilstība

Legal Compliance
Juridiskā atbilstība

Mūsu juridiskās atbilstības pakalpojums ir izstrādāts, lai palīdzētu jums nodrošināt, ka jūsu dokumentu pārvaldības procesi atbilst normatīvajām prasībām. Mēs piedāvājam virkni risinājumu, lai palīdzētu jums pārvaldīt ar dokumentu pārvaldību saistītos juridiskās atbilstības riskus.

Lasīt vairāk

Es jau vairākus gadus izmantoju dokumentu glabāšanas un iznīcināšanas pakalpojumu, un esmu patiesi pārsteigts par to, cik viegli ir pārvaldīt savus dokumentus. Sistēma ir ātra, uzticama un atbilst prasībām, un tā man ir ietaupījusi daudz laika un pūļu. Arī atbalsta komanda ir ļoti izpalīdzīga un atsaucīga, un viņi vienmēr dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka esmu apmierināts ar pakalpojumu.
Incognito klients
Finanšu direktors

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, jūs varat pielāgot saglabāšanas grafikus un politikas atbilstoši savām vajadzībām.

Mēs izmantojam dažādas iznīcināšanas un iznīcināšanas metodes, piemēram, smalcināšanu, pārstrādi un nodošanu, lai nodrošinātu, ka jūsu dokumenti tiek iznīcināti un iznīcināti droši un atbildīgi.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams klasificēt un plānot savus dokumentus, droši un efektīvi iznīcināt un likvidēt savus dokumentus vai nodrošināt atbilstību dažādām juridiskajām un normatīvajām prasībām, mums ir rīki un zināšanas, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu individuālu piedāvājumu.