Lietvedības klasifikācija un glabāšanas plānošana ir būtisks dokumentu saglabāšanas un iznīcināšanas aspekts, jo tas ļauj jums pārvaldīt dokumentus atbilstoši prasībām un efektīvi. Tomēr lietvedības pārvaldība var būt sarežģīts un laikietilpīgs uzdevums, jo īpaši, ja jums ir liels skaits dokumentu un ierobežoti resursi. Tāpēc mēs piedāvājam mūsu lietvedības klasifikācijas un glabāšanas plānošanas pakalpojumu, kas izstrādāts, lai vienkāršotu lietvedības pārvaldību un uzlabotu atbilstību, efektivitāti un drošību. Mūsu pakalpojums ietver trīs galvenās jomas: Lietvedības klasifikācija, glabāšanas plānošana un juridiskā atbilstība.

Record Classification and Retention Scheduling
Lietvedības klasifikācija un glabāšanas plānošana

Lietvedības klasifikācija

Mūsu Ierakstu klasifikācijas pakalpojums ļauj klasificēt jūsu lietvedību, pamatojoties uz to saturu, vērtību un citiem kritērijiem. Mūsu sistēma var apstrādāt dažādus ierakstu veidus, piemēram, papīra dokumentus, elektroniskos dokumentus un multivides failus, un nodrošina tādas funkcijas kā lietvedības indeksēšana, metadatu pārvaldība un lietotāja definēti lauki. Varat arī iestatīt piekļuves kontroles un lietošanas politiku, lai nodrošinātu, ka jūsu ieraksti tiek izmantoti atbildīgi un droši.

Glabāšanas plānošana

Mūsu glabāšanas plānošanas pakalpojums ļauj jums plānot lietvedības glabāšanu, pamatojoties uz to klasifikāciju, vērtību un juridiskajām prasībām. Mūsu sistēma var apstrādāt dažādus saglabāšanas grafikus, piemēram, fiksētus vai mainīgus, un nodrošināt tādas funkcijas kā saglabāšanas noteikumi, paziņojumi un revīzijas izsekojamība. Varat arī iestatīt piekļuves kontroli un lietošanas politiku, lai nodrošinātu, ka jūsu lietvedība tiek saglabāta saskaņā ar jūsu īpašajām prasībām.

Juridiskā atbilstība

Mūsu juridiskās atbilstības pakalpojums ļauj jums nodrošināt atbilstību dažādām juridiskajām un normatīvajām prasībām, kas saistītas ar dokumentu saglabāšanu un iznīcināšanu. Mūsu sistēma var palīdzēt jums izprast un ievērot dažādus likumus un noteikumus, piemēram, HIPAA, FACTA un GDPR, un nodrošināt tādas funkcijas kā saglabāšanas politikas pārvaldība, revīzijas izsekojamība un atbilstības ziņošana. Varat arī iestatīt brīdinājumus un paziņojumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dokumentu pārvaldības prakse ir aktuāla un atbilstīga.

Es jau vairākus gadus izmantoju lietvedības klasifikācijas un glabāšanas plānošanas pakalpojumu, un esmu patiesi pārsteigts par to, cik viegli ir pārvaldīt savus ierakstus. Sistēma ir ātra, uzticama un atbilstīga, un tā man ir ietaupījusi daudz laika un pūļu. Arī atbalsta komanda ir ļoti izpalīdzīga un atsaucīga, un viņi vienmēr dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka esmu apmierināts ar pakalpojumu.
Incognito klients
Uzņēmuma īpašnieks

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs piedāvājam dažādas klasifikācijas un glabāšanas funkcijas, piemēram, lietvedības indeksēšanu, metadatu pārvaldību, saglabāšanas noteikumus, paziņojumus un revīzijas liecības, lai nodrošinātu, ka jūsu ieraksti tiek klasificēti un glabāti pareizi un saskaņā ar noteikumiem. Varat arī iestatīt piekļuves kontroli un lietošanas politiku, lai nodrošinātu, ka jūsu ieraksti tiek izmantoti atbildīgi un droši.

Ierakstu klasifikācija un glabāšanas plānošana uzlabo atbilstību, ļaujot klasificēt un saglabāt lietvedību saskaņā ar juridiskajām un normatīvajām prasībām. 

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams klasificēt savu lietvedību, sastādīt glabāšanas grafiku vai nodrošināt atbilstību dažādām juridiskajām un regulatīvajām prasībām, mums ir rīki un zināšanas, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu individuālu piedāvājumu.