Kā uzņēmuma īpašniekam Jums ir svarīgi skaidri saprast savas uzņēmējdarbības finanšu rezultātus. Šajā situācijā lieti noderēs vadības atskaites, kuru izstrādāšanu var uzticēt ārpakalpojuma grāmatvedības uzņēmumam. Ārpakalpojuma grāmatvedības pakalpojumi palīdzēs gūt skaidru priekšskatu par uzņēmuma veikumu finansiālā plāksnē un pieņemt informētus lēmumus šajā jomā, lai uzlabotu finansiālo sniegumu.

Baltic Finance piedāvā plašu klāstu ar vadības atskaišu pakalpojumiem, un zemāk jūs varat detalizēti iepazīties ar grāmatvedības instrumentiem, kas veicinās uzņēmuma izaugsmi:

Management reporting
Vadības atskaites

Ekspertu sastādītas vadības atskaites

Mūsu pieredzējušo grāmatvežu komanda var nodrošināt visas jūsu vadības atskaišu vajadzības, sākot no pielāgotu atskaišu izveides līdz galveno finanšu rādītāju analīzei. Mēs izmantojam jaunākās paaudzes datu analīzes rīkus un metodoloģijas, lai palīdzētu jums identificēt tendences un pieņemt informētus lēmumus. Ar mūsu palīdzību  jūs varēsiet iegūt dziļāku izpratni par uzņēmuma finanšu sniegumu un identificēt uzlabojumu iespējas.

Finanšu analīze

Mūsu finanšu analīzes pakalpojumi var palīdzēt iegūt dziļāku ieskatu par uzņēmuma finanšu sniegumu. Mēs izmantojam jaunākās paaudzes datu analīzes rīkus un metodoloģijas, lai palīdzētu jums identificēt tendences un pieņemt informētus lēmumus. Ar mūsu palīdzību jūs varat uzlabot savu finanšu sniegumu, identificēt izaugsmes iespējas un pieņemt vairāk kvalitatīvus un datos balstītus biznesa lēmumus. 

Lasīt vairāk

Financial analysis
Finanšu analīze

Budžetēšana un prognozēšana

Budgeting and forecasting
Budžetēšana un prognozēšana

Budžetēšana un prognozēšana ir svarīgi finanšu vadības procesi, kas palīdz uzņēmumiem plānot un kontrolēt savu naudas plūsmu. Ar pareiza budžeta izveidi un prognozēšanu, uzņēmumi var novērst finansiālas problēmas un izveidot stabilu pamatu finanšu ilgtermiņa attīstībai.

Lasīt vairāk

Darbības veiktspējas analīze

Mūsu veiktspējas analīzes pakalpojumi var palīdzēt jums noteikt, kur jūsu uzņēmums izceļas un kur ir vieta uzlabojumiem. Mēs izmantojam jaunākās paaudzes datu analīzes rīkus un tehnoloģijas, lai palīdzētu jums noteikt tendences un pieņemt informētus lēmumus. Ar mūsu palīdzību jūs varat uzlabot savu uzņēmuma kopējo veiktspēju un veicināt tā izaugsmi.

Lasīt vairāk

Performance analysis
Darbības veiktspējas analīze​

Galveno darbības rādītāju (GDR) noteikšana un monitorings

Key performance indicators
Darba snieguma rādītāji​

Mūsu komanda var palīdzēt jums noteikt visbūtiskākos uzņēmuma galvenos darbības rādītājus un izstrādāt pielāgotas atskaites, kas sniedz ieskatu jūsu uzņēmuma veiktspējā. Mēs izmantojam jaunākās paaudzes datu analīzes rīkus un metodoloģijas, lai palīdzētu jums noteikt tendences un pieņemt informētus lēmumus. Ar mūsu palīdzību varat sekot līdzi sava uzņēmuma darbības rezultātiem un veikt nepieciešamās korekcijas.

Lasīt vairāk

Uzņēmējdarbības plānošana

Mūsu komanda var palīdzēt jums izstrādāt stabilu finanšu plānu, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem. Mēs varam sniegt pastāvīgu atbalstu, lai palīdzētu jums sekot plānam un veikt nepieciešamās korekcijas. Papildus mēs varam palīdzēt jums izveidot budžetu, kas nodrošina, ka jūsu bizness ir rentabls, vienlaikus samazinot nevajadzīgos izdevumus.

Lasīt vairāk

Business planning
Biznesa plāna sastādīšana​

Kāpēc izvēlēties Baltic Finance vadības atskaišu sagatavošanai?

Ir daudzi iemesli, kādēļ izvēlēties Baltic Finance kā uzticamu ārpakalpojuma partneri vadības atskaišu saņemšanai:

 • Kompetence

  Mūsu grāmatvežu komandai ir ilggadēja pieredze un dziļa izpratne par jaunākajiem grāmatvedības standartiem un noteikumiem.

 • Pielāgoti risinājumi

  Mēs saprotam, ka katrs uzņēmums ir unikāls, tāpēc piedāvājam pielāgotus risinājumus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.

 • Datu drošība

  Mēs nopietni izturamies pret datu drošību un esam ieviesuši stingrus protokolus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek glabāti drošībā.

 • Ekonomiskais izdevīgums

  Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas un elastīgus maksājumu plānus, lai nodrošinātu, ka mūsu pakalpojumi ir pieejami dažāda lieluma uzņēmumiem.

Baltic Finance ir nenovērtējams partneris mūsu biznesam. Uzņēmuma gatavotās vadības atskaites ir palīdzējušas mums pieņemt informētus lēmumus un uzlabot mūsu vispārējo finanšu sniegumu.
Incognito klients
Uzņēmuma īpašnieks

Biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no jūsu konkrētajām vajadzībām un prasībām. Mēs piedāvājam pielāgotus izcenojumus, pamatojoties uz darba apjomu, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums, lai apspriestu jūsu vajadzības.

Mēs ļoti nopietni izturamies pret datu drošību un esam ieviesuši stingrus protokolus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek glabāti drošībā. Mūsu komanda ievēro nozares labāko praksi, lai aizsargātu jūsu datus no nesankcionētas piekļuves, zādzības un pazaudēšanas.

Tas ir atkarīgs no jūsu konkrētajām vajadzībām un prasībām. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai nodrošinātu netraucētu pāreju un līdz minimumam samazinātu jebkādus traucējumus jūsu uzņēmējdarbībā.

Baltic Finance palīdz visu lielumu uzņēmumiem gūt labāku priekšstatu par uzņēmuma finansēm. Mūsu vadības atskaišu gatavošana ir pielāgota jūsu konkrētajām vajadzībām un palīdz jums pieņemt informētus lēmumus, kas uzlabotu jūsu vispārējo finanšu sniegumu. Sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu, un ļaujiet mums palīdzēt jums sasniegt jūsu biznesa mērķus.