Efektīvai uzņēmējdarbības plānošanai ir izšķiroša nozīme ikviena uzņēmuma ilgtermiņa panākumu nodrošināšanā. Tomēr daudziem uzņēmumiem ir grūtības izveidot visaptverošu uzņēmējdarbības plānu, jo trūkst zināšanu, resursu vai laika. Tieši šajā gadījumā ārpakalpojumu grāmatvedības ārpakalpojumi uzņēmējdarbības plānošanai var būt ļoti vērtīgi.

Baltic Finance specializējas ekspertu ārpakalpojuma grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā dažāda lieluma uzņēmumiem. Mūsu pieredzējušu grāmatvežu un finanšu analītiķu komanda var palīdzēt jums izstrādāt visaptverošu biznesa plānu, kas atbilst jūsu uzņēmuma mērķiem un uzdevumiem.

Business planning
Business planning

Uzņēmējdarbības plānošanas ārpakalpojumā priekšrocības

 • Uzlabota lēmumu pieņemšana

  Izmantojot ārpakalpojumus uzņēmējdarbības plānošanai, jūs saņemat ekspertu atziņas un datu analīzi, kas var palīdzēt jums pieņemt informētus lēmumus par savu uzņēmējdarbību.

 • Lielāka efektivitāte

  Uzņēmējdarbības plānošanas nodošana ārpakalpojumā sniedz jums iespēju koncentrēties uz savu pamatdarbību, atstājot finanšu analīzi un plānošanu ekspertu ziņā.

 • Labāka prognozēšana

  Pateicoties precīzai finanšu plānošanai, jūs varat labāk prognozēt sava uzņēmuma nākotni, kas ļauj sagatavoties iespējamām problēmām un izmantot jaunas iespējas.

 • Piekļuve jaunākajām tehnoloģijām

  Izmantojot ārpakalpojumus uzņēmējdarbības plānošanai, jūs iegūstat piekļuvi jaunākajai grāmatvedības un finanšu plānošanas programmatūrai, kas nodrošina, ka jūsu finanšu dati vienmēr ir aktuāli un precīzi.

 • Izmaksu ietaupījums

  Uzņēmējdarbības plānošanas ārpakalpojumi var būt rentablāki nekā finanšu ekspertu komandas algošana uzņēmumā. Jūs maksājat tikai par tiem pakalpojumiem, kas jums ir nepieciešami, kad jums tie ir nepieciešami.

Galvenās uzņēmējdarbības plānošanas ārpakalpojumā funkcijas:

 1. Finanšu analīze: Mūsu eksperti finanšu analītiķi veiks visaptverošu jūsu finanšu datu analīzi, tostarp iepriekšējo darbības rezultātu, naudas plūsmas un ieņēmumu plūsmu analīzi.

 2. Budžeta plānošana: Mēs kopā ar jums izstrādāsim detalizētu budžeta plānu, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem un uzdevumiem.

 3. Prognozēšana: Izmantojot progresīvas finanšu modelēšanas metodes, mēs izveidosim precīzas finanšu prognozes, lai palīdzētu jums pieņemt informētus lēmumus par jūsu uzņēmuma nākotni.

 4. Darbības rezultātu monitorings: Mēs regulāri monitorēsim jūsu finanšu rādītājus un sniegsim detalizētus pārskatus par jūsu uzņēmuma finansiālo stāvokli.

 5. Nodokļu plānošana: Mūsu nodokļu ekspertu komanda palīdzēs jums plānot un pārvaldīt nodokļu saistības, samazinot nodokļu saistības un palielinot peļņu.

Es jau vairākus gadus izmantoju Baltic Finance uzņēmējdarbības plānošanas pakalpojumus, un esmu ļoti apmierināts ar viņu darbu. Uzņēmums man ir palīdzējis izstrādāt reālistisku un efektīvu biznesa plānu, kas ir veicinājis mana uzņēmuma izaugsmi un panākumus.
Incognito klients
Uzņēmuma īpašnieks

Biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu uzņēmējdarbības plānošanas pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no jūsu uzņēmuma īpašajām vajadzībām. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu pielāgotu cenu piedāvājumu

Jā, mēs strādājam ar dažāda lieluma uzņēmumiem, sākot no maziem jaunuzņēmumiem līdz lielām korporācijām.

Mēs sniedzam regulārus finanšu pārskatus, pamatojoties uz jūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm. Tie var būt gan ikmēneša pārskati, gan ceturkšņa vai gada pārskati.

Vai esat gatavi attīstīt savu uzņēmumu nākamajā līmenī, izmantojot profesionālus uzņēmējdarbības plānošanas pakalpojumus? Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pielāgotajiem uzņēmējdarbības plānošanas risinājumiem.